F-GLVD
Wazaaa!! Vēlies sākt lietot mūsu forumu
bez sūdiem un pārpratumiem?
Izlasi noteikumus un vari lietot mūsu forunu.
*NOTEIKUMUS VAR IZLASĪT REĢISTRĒJOTIES
VAI SADAĻĀ "PAZIŅOJUMI"*
Neaizmirsti mums piesekot:
Instagram - @glvdlv
Facebook - GLVD
Twitter - @glvdlv

Piesekot vari izmantojot vidžetus (widget)
Ja ir kādi jautājumi, tad raksti uz support@f-glvd.com

Share
Go down
avatar
GLVD
Īpašnieks
Posti : 323
Join date : 02.11.16
Vecums : 2
Dzīvesvieta : Saldus
http://www.f-glvd.com

Rays - Par Latvisku Latviju LIRIKA

on Sestdiena Novembris 12, 2016 7:16 pm
Es zinu,Šeit nekad nebūs Krievīja,var ņemt abreni sev pa piemiņu, ir pēdējais brīdis šeit kautko labot, viena himna, viens karogs, viena valoda.
Šeit nekad nebūs Krievīja,var ņemt abreni sev pa piemiņu, ir pēdējais brīdis šeit kautko labot, viena himna, viens karogs un viena valoda.
Es neprasu daudz, tikai latvisku Latvīju, bet vide kur mans dēls aug, diktē kaimiņu partīja, vai mēs esam viesi paša zemē?, ja vel nē, tad drīz būsim,varu derēt.
Aģitācījas un kampaņas, pret latviešu nācīju, velkot paralēles ar mums un diskovācīju, vācot parakstus , lai otra valoda būtu krievu, turpmāk svinēsim 9. maiju, bet ne lāčplēsu dienu.(Ko?)
Mani manā zemē sauc par GANSU, viss ir kārtībā, vai arī es ko jaucu. 16. marta pikete, kad nolieku ziedus. Leģionāri pie Miltas, tā ir aceres diena, Georga lente, pie tē-krelka, ar sirpu un āmuru, neliecina par Latvījas pielsoni,itkā tā tam jābūt.
Un nevar būt, nekādu bet, vai arī ziniet, kautvai zin, ka pagal nedeg vien, lai kā to gribiet.
Šeit, nekad nebūs Krievīja,var ņemt abreni sev pa piemiņu, ir pēdējais brīdis šeit kautko labot, viena himna, viens karogs, viena valoda.
Šeit nekad nebūs Krievīja,var ņemt abreni sev pa piemiņu, ir pēdējais brīdis šeit kautko labot, viena himna, viens karogs un viena valoda
Šī nav naidu kurināšana,tikai propogandēju, te nebūs solidaritāte, jo vienmēr kāds to gandē, nebūs taisnība tik ilgi līdz būs ko dalīt.
Orotoru pilna latvīja, kas prot smadzenes pravīt. Pa Radio,Tēvē interents un žurnlāli, Massa mēdīji tēmē augstāk, itkā mēs augtu purvā.
Nomelnošanas kampaņas, otram iebāst purnā un viss, lai dalītu sabiedrību, pie velēšanu urnām.
Deputāti pārkāpj zvērestus, itkā tā būtu peļķe viņus atbalsta, kremls primālais ir nolikt neļķi, bet ja gribi intigrēties, šeit ir jāzin valoda, lai var progresēt un studēt un pēc tam iegūt arodu. (JĀ), man nav spēka, pateikt vairs nē. Nelikties ne ziņas, kas notiek apkārtē.
Es esmu pilsonis un pastāvu par savu valsti, ja tu neēsi vienaldzīgs, tad atdod arī savu balsi.
Tātad,Šeit nekad nebūs Krievīja,var ņemt abreni sev pa piemiņu, ir pēdējais brīdis šeit kautko labot, viena himna, viens karogs, viena valoda.
Šeit, nekad nebūs Krievīja,var ņemt abrni sev pa piemiņu, ir pēdējais brīdis šeit kautko labot, viena himna, viens karogs un viena valoda.
ŠEIT NAV KRIEVĪJA UN ŠEIT NEKAD NEBŪS KRIEVĪJA... NESAPŅOJIET PAR TO!
UN JAUTĀJUMS PAR PIEDALĪŠĀNOS VAI NEPIEDALĪŠANOS REFERENDUMAM VISPĀR IR LIEKS!
IKVIENAM LATVIETIM IR JĀIET UN JĀPAUŽ, SAVA NOSTĀJA BALSOJOT PRET KRIEVU VALODU KĀ OTRU VALSTS VALODU!
Atpakaļ uz augšu
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā