F-GLVD
Wazaaa!! Vēlies sākt lietot mūsu forumu
bez sūdiem un pārpratumiem?
Izlasi noteikumus un vari lietot mūsu forunu.
*NOTEIKUMUS VAR IZLASĪT REĢISTRĒJOTIES
VAI SADAĻĀ "PAZIŅOJUMI"*
Neaizmirsti mums piesekot:
Instagram - @glvdlv
Facebook - GLVD
Twitter - @glvdlv

Piesekot vari izmantojot vidžetus (widget)
Ja ir kādi jautājumi, tad raksti uz support@f-glvd.com

Share
Go down
avatar
GLVD
Īpašnieks
Posti : 323
Join date : 02.11.16
Vecums : 2
Dzīvesvieta : Saldus
http://www.f-glvd.com

KONTRAFLOVS - EJ NAHUJ

on Ceturtdiena Marts 15, 2018 5:43 pm


Spoiler:
Jauns Kontraflovs publicē dziesmu ar asu un tiešu valodu. Jaunais singls, pirmais no apvienības topošā otrā studijas albuma “PPTKD”, ir par atbrīvošanos no cilvēkiem, kuri nes Jūsu dzīve negatīvas emocijas, drāmas vai vienkārši uztver Jūsu laiku par pašsaprotamu un neizsīkstošu resursu. Puiši cer, ka šī dziesma aiztaupīs kādam cilvēkam vēlmi strīdēties, tā vietā puiši iesaka skaļā balsī nodziedāt dziesmas piedziedājumu, lai paliktu silti ap dvēseli pašam/ai un nebūtu jātērē dārgais laiks, mēģinot izmainīt citu domas un uzskatus.
Kā iepriekš minēts, Kontraflovs gatavo otro studijas albumu ar nosaukumu “PPTKD”. Nosaukums ir abreviatūra sauklim “Pasaule Pieder Tiem, Kuri Dara”.
“Pār mūsu dārgo planētu Zeme valda ambiciozi cilvēki, kuri ir uzdrīkstējušies domāt par lieliem panākumiem. Latviešu folklorā nav noslēpums, ka muļķītis, kurš izdara gūs labākus rezultātus nekā gudrinieki, kuri plātās ar zināšanām, bet neko nedara. Laiks ir dārgs, nav vērts to tērēt, lai pārliecinātu citus par savu taisnību, labāk nodziedāt šo dziesmu un turpināt ceļu uz panākumiem.”
Kontraflovs albums “PPTKD” gaidāms 2018. gada vasarā kopā ar jaunu koncertprogrammu un patīkamām vēsmām.
Kontraflovs ir progresīva hip-hop producentu un izpildītāju apvienība oriģināli no Rīgas, pašlaik darbojas arī Hjūstonā (ASV, TX). Cilvēku uzmanību apvienība ieguva pēc debijas albuma “SSB” publicēšanas 2017. gada jūlijā, kurā apvienība sadarbojās ar izteiksmīgiem vārdiem Latvijas mūzikā kā Ozols, ansis, Edavārdi un Pionieris, kā arī kino un teātra pasaulē. Kontraflovs ir publicējis vairākus videoklipus albuma “SSB” singliem, kas pieejami YouTube vietnē. Papildus informāciju par apvienību iespējams atrast sociālajos tīklos kā Instagram, Facebook, un mūziku iespējams atrast visos populārākajos straumēšanas servisos (Spotify, Apple Music, u.c.), kā arī iTunes un kontraflovs.bandcamp.com.

_________________________________________________________________________________________

Atpakaļ uz augšu
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā