F-GLVD
Wazaaa!! Vēlies sākt lietot mūsu forumu
bez sūdiem un pārpratumiem?
Izlasi noteikumus un vari lietot mūsu forunu.
*NOTEIKUMUS VAR IZLASĪT REĢISTRĒJOTIES
VAI SADAĻĀ "PAZIŅOJUMI"*
Neaizmirsti mums piesekot:
Instagram - @glvdlv
Facebook - GLVD
Twitter - @glvdlv

Piesekot vari izmantojot vidžetus (widget)
Ja ir kādi jautājumi, tad raksti uz support@f-glvd.com

Share
Go down
avatar
GLVD
Īpašnieks
Posti : 323
Join date : 02.11.16
Vecums : 2
Dzīvesvieta : Saldus
http://www.f-glvd.com

OZOLS - PERSONĪBAS REKORDS (2018)

on Otrdiena Aprīlis 24, 2018 4:09 pm

Apraksts:
Pašmāju hiphopa mākslinieks Ozols (Ģirts Rozentāls) laiž klajā pirmo vēstnesi - singlu un video «Personības rekords» no gaidāmā soloalbuma.

«Videomateriālu dziesmai iesākām filmēt jau pašā gada sākumā, taču vairāku faktoru dēļ neizdevās pabeigt klipa scenārija daļu savlaicīgi. Lai realizētu ieplānoto, nācās diezgan daudz gaidīt uz procesiem, kurus īsti līdz galam nevarējām ietekmēt, un tikai aprīļa pirmajās dienās visu izdevās nofilmēt līdz galam. Video gatavošanas procesi brīžiem bija tikpat emocionāli un sarežģīti kā pats stāsts un reps šajā dziesmā,» par klipu stāsta Ozols.
Zīmīga pieturzīme šajā video ir arī «Oldsmobile» auto, kuru varēja pirmo reiz vērot 2002. gada video - «Jauna diena/Kas i a?». 
Ozols jeb Ģirts Rozentāls ir viens no Latvijas hiphopa mūzikas pamatlicējiem. Muzikālo darbību sāka 1996. gadā grupu «Fact» un «Rool Makaz» sastāvā. Solokarjeru uzsāka aizvadītā gadu desmita sākumā ar debijas singlu «Neko 2005» (2000), pēc kura sekoja albums «Cieņa un Mīlestība» (2001), «Augstāk, Tālāk, Stiprāk» (2002), «Dūzis» (2003) un 2009. gadā izdotais albums «Neatkarība».
Pēc vairāku gadu pārtraukuma 2015. gadā Ozols atgriezās Latvijas mūzikā ar savu piekto studijas albumu «Atpakaļ nākotnē».

_________________________________________________________________________________________

Atpakaļ uz augšu
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā